Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@zamek-ogrodzieniec.pl

+48 32 67 322 20

Logo serwisu.

Śluby Zamek Ogrodzieniec

Logo serwisu.

Dodaj nowy wpis

Autor*

E-mail*

Treść*

§

Najpiękniejsze i najbardziej urokliwe miejsce w Polsce. Wszystko zgodnie z Naszym planem, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Szczerze polecam wszystkim parom, które oprócz uroczystości weselnej chcą również na miejscu odbyć ceremonię zaślubin. 

Magdalena

31.08.2018

§

Najpiękniejsze miejsce na Szlaku Orlich Gniazd. Przecudowna architektura - wprawdzie pozostałość niemniej przyprawia o moment zadumy.

Marek

27.08.2021

§

Miejsce spełniające oczekiwania każdego, nawet wymagającego klienta jakim jest mój Mąż :) Ponadczasowy klimat zamku, przepyszne jedzenie sprawiły, że było to jedno z najwspanialszych wesel na jakim byliśmy. 

Gabriela

21.09.2021

§

Miejsce na wesele godne polecenia, wyjątkowy wystrój, bardzo dobre jedzenie, świeże i fajnie podane. Wieeelki plus dla obsługi, przemili i profesjonalni ludzie. Szczerze polecam

Zbyszek

18.07.2019

§

Przepiękny bajkowy zamek i duży teren który go otacza. Miejsce warte odwiedzenia, byłam dwa razy i za każdym razem zamek mnie zaskakuje . Cudowne widoki które rozprzestrzeniają się ze wzgórza zamkowego. Jak dla mnie jest to jeden z najpiękniejszych zamków jaki widziałam w Polsce.

Joanna

15.06.2021

§

W ubiegłym miesiącu organizowaliśmy z żoną wesele na zamku w Podzamczu. Piękna sceneria, nieoceniona pomoc Pani menager, wyborne menu sprawiły, że mieliśmy wymarzone przyjęcie weselne. Goście byli zachwyceni, a to dla nas najważniejsze. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Dawid

14.07.2018

§

Klimatyczne, urokliwe miejsce i przede wszystkim wyśmienite serwowane potrawy. Krótko mówiąc elegancko i z klasą.

Michał

13.08.2020

§

Nieziemskie miejsce, zadbane i cały czas restaurowane. Urokliwe ruiny i otoczenie. Piękny zamek na skale w otoczeniu białych skał. Polecam, naprawdę warto!

Dagmara

11.07.2021

§

Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i życzliwością jakim wykazała się obsługa zamku Podzamcze. Goście, podobnie jak my, byli zauroczeni zamkiem i jego otoczeniem. Wszystko było dopięte na ostatni guzik zgodnie z naszymi oczekiwaniami i prośbami za co jesteśmy wdzięczni.

Anastazja

10.09.2020

§

To była już kolejna nasza impreza na zamku w Podzamczu. Wszystko udało się idealnie. Goście zachwyceni nie mniej od nas. Serdecznie dziękujemy, pozdrawiamy i do zobaczenia.

Marcelina

07.05.2019

§

Bardzo dziękujemy za organizację przepięknego przyjęcia weselnego i poprawin. Wszyscy goście byli zachwyceni wyglądem scenerii zamkowej, jakością obsługi, jedzeniem. Polecamy serdecznie wszystkim, którzy szukają magicznego miesca, nieco bardziej oryginalnego menu oraz profesjonalnej obsługi, która pozwoli na wspaniałą zabawę bez obaw, że coś pójdzie nie tak.

Kamila

05.06.2018

§

 Pełen profesjonalizm, jeżeli chodzi o organizację wesela, każdy szczegół dopracowany do perfekcji.

Janek

03.09.2019

Galeria

Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Czy wiesz, że...

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie klientów

Dziękujemy

Logo serwisu.

Śluby Zamek Ogrodzieniec

Ukryj moduł.